KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž je masáž pohybového aparátu. Je vhodná najmä ako regenerácia po športovej aktivite alebo inej fyzicky namáhavej činnosti. Klasická masáž má komplexné regeneračné a tonizujúce účinky na organizmu.

MANUÁLNA LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž je mechanická alebo prístrojová masáž lymfatických uzlín a lymfatických ciev. Používa sa najmä ako liečebná masáž pri lymfedémoch /opuchoch spôsobených poškodením alebo nedostatočnou funkciou lymfatického systému/. Ďalej sa používa ako regenerácia športovcov bezprostredne po športovom výkone. Je vhodná aj ako rekondičná masáž pre zdravých klientov.

REFLEXNÁ MASÁŽ, MASÁŽ SPOJENÁ S ĽUDOVOU CHYROPRAKTIKOU NA POŽIADANIE 

Reflexná masáž je masáž reflexných plôch na chodidlách a rukách. Na chodidlách a na dlaniach sú rozmiestnené zóny, ktoré zodpovedajú, podľa anatomického umiestnenia, príslušným častiam a orgánom ľudského tela. Pomocou špeciálnej masáže týchto plôch možno cielene ovplyvňovať zodpovedajúce orgány a orgánové sústavy tela a zharmonizovať ich funkciu. Reflexná masáž je účinná metóda najmä v prípadoch, keď sa nedarí určiť príčinu zdravotných problémov. Chyropraktika - napravovanie chrbtových a krčných stavcov, kostrče, kotníkov, kolien, panvovej kosti, zápästia alebo laktov /tenisových, golfových/.

 

PRAJEME VÁM

 

PEKNÝ DEŇ